קבוצות הגן

הגן

 

במהלך השנה נלמדים נושאים הקשורים לסביבתו הקרובה של הילד, משפחה וחברים, נושאים ומושגים מותאמי התפתחות, מתמטיקה ואוריינות בהתאם לקבוצות הגיל. אנו מציינים את החגים ומלמדים על הטבע ועונות השנה. בגן משולבות גישות מתקדמות לגיל הרך. לפי גישות אלו יצירה בחומרים מגוונים ועיסוק בחקירה וגילוי חיוניים לפיתוח הסקרנות הטבעית של הילד. בנוסף על התכנים הללו משולבים בתכנית חוגים המהווים המשך והעשרה לנעשה בגן ומתקשרים לנושאים והפעילויות בהם עוסקים הילדים. בין מגוון החוגים: תנועה, מוזיקה, חיות, וחוג חקלאות ייחודי בגינת הגן. הגנים שלנו מיועדים לגילאי 2-3.5 שנה בהם גננות מוסמכות בכירות המלוות את הילדים

הפעוטון

 

קבוצה המהווה מעבר מהתינוקייה לגן, קבוצה המאפשרת לתינוקות ההופכים לפעוטות לקבל מקום משלהם וגירויים ההתפתחותיים להם הם זקוקים….(פינות פעילות אחרות, תכנים שונים וכו') ורק אח"כ לעבור לגן. הפעוטון מיועד לפעוטות מגיל שנה עד שנה וחצי בפעוטון שלנו גננת מובילה. לכל 6 ילדים מטפלת.


פעילות:
בפעוטון ייהנו הפעוטים מסביבה עתירת גירויים בה יוכלו לשחק, לחקור, לספק את סקרנותם ולהתנסות בשפע חוויות חושיות ויצירתיות. אנשי הצוות ישחקו, ישירו, יספרו סיפורים, ירקדו ויעשירו את עולמם של הילדים בשפע ומגוון דרכים.

התינוקיה

 

על משטח נעים ורך עם צעצועים התפתחותיים מותאמים, גירויים והרבה חום ואהבה התינוקיה שלנו מעניקה לתינוקכם את ההתחלה הטובה ביותר שהוא/היא יכולים לקבל.

התינוקיה שלנו מופרדת מהגן ומיועדת לתינוקות בגילאי 3 חודשים עד 9 חודשים.

בתינוקייה שלנו מטפלת מובילה מקצועית ולכל 5 ילדים מטפלת.


פעילות:
בשעות הערות מבלים התינוקות על מזרן הפעילות, או בחצר המוצלת, לצלילי מוסיקה וחווים פעילויות שונות מוטוריות ותחושתיות, באמצעות משחקים ואביזרים התורמים להתפתחותם

 

תזונה:
תינוקות קטנטנים ניזונים אצלנו באמצעות, חלב שאוב או פורמולה בהתאם לבחירת הוריהם.

 

מוצקים:
על פי המלצות טיפת חלב ועל סמך המתכונים הנפלאים שלנו.